Trochę silnej woli

Kolejne tabletki do Twojego menu? Ile jeszcze można ich zjeść, obawiasz się nowych leków? Może jednak warto chwilę odczekać i spróbować zmienić coś w sobie. Zacząć od naszego organizmu, chemia, tabletki to łatwizna. Większym, dużo większym wyzwaniem oczywiście jest próba zmiany swojego życia. Zbilansowana, zdrowa dieta, to początek ogromnej przygody, początek zmian, które będą widoczne do końca życia.

Jak obniżyć cholesterol bez leków? Podstawowe pytanie osoby, która boryka się z nieproszonym gościem, chorobą, która rewolucjonizuje nasze życie. Zdrowa dieta, bez tłuszczy, bez przetworzonego jedzenia. Warto zainwestować w owoce i warzywa, które niestety z dnia na dzień drożeją.
Dla zdrowia można zrobić wiele, często poświęcić należy sporo, przyjemne jedzenie, które zajada się prosto z pudełka. Lody, słodkie, gazowane napoje, ciasta i ciastka to wszystko niestety musi odejść na dalszy plan. Często nie da się uniknąć, należy dbać o własne zdrowie. Przemyśleć racjonalnie, dokładnie każdy krok. A może już za kilka tygodni ujrzysz wynik swojego cholesterolu w normie? Bywają tez oporni pacjenci, którzy muszą bardziej się starać.

Możesz również polubić…